PRZEDSTAWIENIA PROFILAKTYCZNE

MŁODZIEŻ KLAS VI - VIII I SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH


AKTUALNY REPERTUAR 2019. Premiery: " WIĘZY KRWI"

więcej

DZIECI KLAS IV - VII SZKOŁY PODSTAWOWEJ

AKTUALNY REPERTUAR 2019. Premiery: " CIAMAJDA"

więcej

DZIECI PRZEDSZKOLNE I KLAS I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ

AKTUALNY REPERTUAR 2019. Premiery: "GADAJĄCA NIESPODZIANKA"

więcej

WYMAGANIA TECHNICZNE

Do każdego przedstawienia posiadamy scenografię, kostiumy, rekwizyty i nagłośnienie (aktorzy grają z mikroportami). Osoby zarządzające placówką, w której realizowany jest spektakl, prosimy o zapewnienie odpowiedniej przestrzeni do jego realizacji*.

Prosimy również o wcześniejsze przygotowanie maksymalnie 7 –miu krzeseł, dwóch stolików oraz 230V dla zespołu wykonawców.

*Uwaga:  W przypadku realizacji spektakli profilaktycznych na salach gimnastycznych, - biorąc pod uwagę warunki akustyczne, prosimy o ustawienie miejsc dla widzów począwszy od jednej ze ścian krótszych sali,- tak, aby zmniejszyć  do minimum przestrzeń, w której dźwięk jest zniekształcony przez naturalnie występujące echo (za ostatnim rzędem, w którym siedzą widzowie, powinna być ściana).

więcej

Powrót

Jak rozwiązać nasze problemy?

O nas

 

Teatr Kurtyna z siedzibą w Krakowie jest najstarszym Teatrem Profilaktycznym w Polsce i działa nieprzerwanie od momentu powstania (2000r). Działalność Teatru skupia się przede wszystkim na realizacji przedstawień teatralnych oraz teatralno - profilaktycznych, organizowanych na terenie całej Polski.

Oferta programowa Teatru Kurtyna jest stale poszerzana względem bardzo różnych potrzeb i bieżących oczekiwań odbiorców. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się spektakle połączone z prelekcjami tematycznymi. Taka forma działań profilaktycznych jest adresowana zwłaszcza do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów i młodzieży ponadgimnazjalnej, a także rodziców i opiekunów.

Inne formy aktywności profilaktycznej dedykowane są zarówno dzieciom, młodzieży jak i widzom dorosłym. Są to m.in. warsztaty o szerokim wachlarzu zagadnień z zakresu profilaktyki przemocy (w tym klasyfikacja jej rodzajów), profilaktyki uzależnień i współuzależnień, profilaktyki prozdrowotnej .

Oprócz tego, prowadzone są również wykłady i szkolenia dla osób dorosłych, w tym kadr.
   

 Teatr Kurtyna realizuje widowiska artystyczno - rozrywkowe (m.in. kabaret, imprezy plenerowe, koncerty muzyczne, przedstawienia literackie), organizuje festyny, biesiady (GRILL), pikniki rodzinne, niezliczoną ilość zajęć oraz atrakcji dla dzieci, m.in. zjeżdżalnie, zamki dmuchane.

TEATR KURTYNA

To gwarancja najwyższej jakości programów i poziomu artystycznego imprez za wsparciem profesjonalnego nagłośnienia i ludzi współpracujących przy określonych realizacjach tematycznych.


  ODWIEDŹ NASZEGO BLOGA!


TEATR KURTYNA
ul. Kordiana 60
30-653 Kraków

Tel.: 012/359-30-59
         012/650-15-00
         012/658-61-00
lub
 784-070-501
email: teatrkurtyna@interia.pl
email: kontakt@kurtyna.krakow.pl